Selahattin Paşalı’nın, Ömer dizisinde ezan okuduğu sahne gündem oldu

Star Tv’nin yeni dizisi Ömer’den birinci tanıtım geldi. Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı’nın başrollerini paylaştığı Ömer’in birinci sahneleri toplumsal medyaya damga vurdu. Dizinin oyuncu takımında Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı’nın yanı sıra Barış Falay ve Merve Dizdar da yer alıyor.

Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı’nın dizisi Ömer’in birinci fragmanı bu akşam yayınlandı. Fragmanın yayınlanmasıyla ağır bir ilgi gören Ömer dizisi yeni dönemin en merak edilen işleri ortasında birinci sıradan yerini almış durumda.

Ömer dizisinin konusu nedir?

”Dizi müezzin Ömer’in kendisinden yaşça büyük Gamze’ye aşık olmasıyla yaşanacak olayları bahis ediniyor. İzleyicilerin epeyce merak ettiği Ömer dizisinin birinci fragramında Selahattin Paşalı’yı ezan okurken görüyoruz. Bir yandan da Gökçe Bahadır Selahattin Paşalı’ya ulaşmak için bir uğraş içerisinde. Paşalı tam mescide girecekken gerisinden Gökçe Bahadır’ın seslenmesiyle ikilemde kalıyor. Birebir anda da Barış Falay Ömer’i mescide davet ediyor. Ömer mescide girecek mi yoksa geri mi dönecek? Ömer’in kıssası nasıl form alacak?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir