Acar Başkan’ın ilk ziyareti Kavaklıdereliler’e oldu

Ata SEVGİ / AjansCANKA

MUĞLA (İGFA) – Marmaris’te Cumhur İttifakı Adayı Serkan Yazıcı’yla başa baş geçen şiddetli bir bir seçim süreci sonrasında, 31 Mart Lokal Seçimleri’nde yüzde 44.75 oy oranıyla alarak, Marmaris Belediye Başkanlığı’na seçilen CHP Adayı Acar Ünlü,

CHP’li Meclis üyeleriyle birlikte mazbatasını İlçe Seçim Kurulu’ndan teslim alan Lider Acar Ünlü, daha sonra onlarca araçtan oluşan konvoyla Marmaris Belediye binasına geldi. Lider Acar Ünlü’ye CHP’li Muğla Milletvekilleri Gizem Özcan Sayar, Cumhur Uzun, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, Marmaris CHP İlçe Lideri Ömer Bozdemir, meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar eşlik etti. Lider Ünlü’yü eşi Aylin Ünlü, kızı Ayperi Ünlü, annesi Şennur Ünlü ve Armutalan Beldesi’nin CHP’li olarak birinci ve son Belediye Başkanı olan babası Muhammet Ünlü, kayınvalidesi Ayşenur Feyzullah, Kayınatası Ahmet Feyzullah ta, yalnız bırakmadı.

İLK ZİYARET MARMARİS SAKİNİ KAVAKLIDERELİLER’E
Geçen Perşembe Marmaris Belediyesi İdaresini devralan çiçeği burnunda Belediye Başkanı Acar Ünlü ve CHP’li Belediye Meclis Üyeleri; geç saatlere kadar devam eden yeni periyot birinci mesai günü sonrası; Marmaris’te yeni kurulan Marmaris Kavaklıdereliler ve Menteşeliler Dayanışma Derneği’nin ( Menteşe, Kavaklıdere ilçesinin en büyük beldesi) düzenlediği iftar yemeğine konuk oldular.
Marmaris Belediyesi Çok Gayeli Salonda gerçekleşen iftar yemeğinde Marmaris’te yaşayan yaklaşık 400 Kavaklıdereli ve Menteşeli vatandaş Lider Ünlü’yü alkışlarla ayakta karşıladı.

Kavaklıdereliler ve Menteşeliler Derneği Kurucu Başkanı Marmaris esnaflarından Ali Yenioğlu, çiçeği burnunda Belediye Başkanı Acar Ünlü’nün ilk ziyareti kendilerine yapmasından büyük onur duyduklarına dikkat çekerek; “Derneğimizi yeni kurduk . Şuan için 150 – 200’e yakın hemşeri ailelerimiz Marmaris’te yaşıyor. Derneğimizi kurarak hemşeri dayanışması başlattık. Yeni seçilen Belediye Liderimiz Acar Ünlü’nün, birinci ziyaretini bize yapmış olması bizi hem onurlandırdı hem de çok gururlandırdı. Yani Ramazan bayramı arifesinde bayramı yaşattı bize. “ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir