Başkan Dündar, meclis üyeleriyle iftarda buluştu

BURSA (İGFA) – Osmangazi Belediyesi’nde 2019-2024 periyodunda misyon yapan ve vazife müddetleri 31 Mart’tan itibaren dolacak olan meclis üyeleri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın düzenlediği iftar yemeğinde buluştu. Osmangazi Meydanı’nda düzenlenen iftar yemeğine Osmangazi Belediyesi 2019-2024 devri meclisinde görev yapan AK Parti, MHP, CHP, İYİ Parti meclis üyeleri, lider yardımcıları ve belediye ünite müdürleri katıldı. Lider Dündar, meclis üyelerine 5 yıllık müddette yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ederek plaket verdi.

AK Parti Osmangazi İlçe Lideri Adnan Kurtuluş ve CHP Osmangazi İlçe Başkanı Cengiz Çelikten’in de katıldığı iftar yemeğinde konuşan Lider Dündar, “Ramazan ayının kendine has hoşluk ve özellikleri var bu ayın hoşlukları tüm yıla yansıyarak bu türlü hoş ortamlarda hoş sofralarda insanlarımız inşallah daima birlikte olsun. Daima birlikte çok güç bir 5 yıllık devir geçirdik. Bunlardan biri pandemi, o denli düşünceli günler geçti ki, belediyedeki arkadaşlarımız can siperane çalışmalar yaptı. Pandemiden sonra büyük bir zelzele felaketi yaşadık. Zelzelenin olduğu sabahı bizim çalışma arkadaşlarımız arama kurtarma grupları çabucak yola çıktı. Gruplarımız bölgede 5 canı kurtarmayı başardı. Bunun dışında enkaz kaldırma, paklık, park bahçe, ilaçlama, çalışması yaparak aş konutu kurdular. Arkadaşlarımızın var güçleriyle çalışarak bölgede hayatın olağana dönmesine yardımcı oldu. İslahiye’de 100 hanelik konut inşa ederek sarsıntı depremzede vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Ben, 5 yıllık müddette Osmangazi için çalışan tüm meclis üyeleri ve çalışma arkadaşlarıma verdikleri emeklerden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Kümesi ismine konuşan Osmangazi Belediye Lider Yardımcısı Cem Kürşad Hasanoğlu da, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayımız mübarek olsun. Bizi bu hoş iftar programında buluşturan Mustafa Dündar liderimize teşekkür ediyorum. Misyonumuzun sonuna geldik. 5 yıllık misyon süremiz doldu. Baki kalan bu kubbede beğenilen bir seda bırakabildiysek ne keyifli bize. Biz, omuz omuza hizmet yapmaya çalıştık bunu inşallah başarabilmişizdir.” diye konuştu.

MHP Küme Sözcüsü Necati Çelik de, “Bu hoş tertip ismine Liderimiz Mustafa Dündar’a teşekkür ediyorum. Dostluklar bakidir. Bundan sonra da görüşmelerimiz devam edecektir. Biz 5 yıldır bir arada mecliste çalıştığımız tüm arkadaşlarımızdan mutluyuz. Bizim dayanağımız ve dualarımız Mustafa Dündar Liderimizle, hizmetlerinin devamını diliyorum” sözlerini kullandı.

CHP Küme Sözcüsü Sefa Yılmaz ise yaptığı konuşmada, “Osmangazi ve Bursa için 5 yıl birlikte halkımızın faydasına olan bahislerle ilgili tüm çabaları birlikte gösterdik. Bu 5 yıllık müddet içinde fevkalâde bir devir yaşadık. Gerek Belediye çalışanımız, meclis kümemiz ve meclis çalışanları hizmet ismine ellerinden geleni yaptılar. Osmangazi için hizmet eden tüm belediye meclis üyelerine partim ve grubum ismine teşekkür ediyorum” derken, İYİ Parti Küme Sözcüsü Büşra Şahin ise, “Başkanımıza bu hoş programı düzenlediği için teşekkür ediyorum. Vazife yaptığımız 5 yıllık misyon sürecinde düzgün berbat vakitlerimiz geçti. Yeri geldi güldük yeri geldi öfkelenip seslerimizi yükselttik. Bizim maksadımız kimseyi kırmak değildi. 5 yıllık misyon sürecimizi anlımızın akıyla bitirdiğimizi düşünüyorum” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir