Bir Küçük Gün Işığı 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölümde neler olacak?

Bir Küçük Gün Işığı, NG Medya imzalı, birinci kısmı 5 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Özgür Cihan Heptürk’ın kaleme aldığı, başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay’ın paylaştığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Bir Küçük Gün Işığı 29. kısım fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısım fragmanı çıktı mı? Bir Küçük Gün Işığı yeni kısımda neler olacak?

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Bir Küçük Gün Işığı her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 29. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Küçük Gün Işığı 28. kısmının akabinde 29. kısım fragmanı şimdi çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI KONUSU NEDİR?

Yapımını NGM’nin, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk’ün üstlendiği direktör koltuğunda Emre Kabakuşak’ın oturduğu, senaryosunu Özgür Cihan Heptürk’ün yazdığı “Bir Küçük Gün Işığı” dizi; Büyük aşk yaşadığı eşinin ani bir trafik kazasında kaybetmesinin akabinde hayatında farklı sırlar olduğunu öğrenen bayanın hayat kıssasını mevzu alıyor. 10 yıldır bir palavranın içinde yaşayan Elif, Hiç tanımadığı bir kız çocuğunun nüfusa kendisi ve ölen eşi ismine kaydedildiğini öğrenmesiyle hayatı alt üst olur.Her şeye yine başlamak zorunda kalan genç bayanın yolu varlıklı iş adamı Fırat ile beklenmedik formda kesişir. Asıl gizem, eşi Hakan ile gittikleri romantik İtalya cinsinde tam yanında duran ve o vakitler hiç tanımadığı adamın, eşi öldükten sonra hayatına girmesi… Bu sefer her şey daha da karışır. Fırat, Elif’e en güç günlerinde takviye olan kişi olarak öykü de konumlanıyor. Lakin aslında büyük sırrın en değerli modülü olduğu da sonra ortaya çıkacak!

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI SON KISIMDA NELER OLDU?

Elif, Fırat’a gerçekleri anlatabilecek mi?

“Baba”

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Annem babamı öldürdü Elif!”

“Vasiyet”

Cemil’in vefatı ile Fırat paramparça olur. Dila ise hüznünü öfkesiyle birleştirip babasının vefatından Ümran’ı sorumlu fiyat. Ümran cenazeden gelir gelmez Güzel’i zehirlediği bitkiyi kaldırıp atar. Yasemin, Ümran’ın, Güzel’in yemeklerine bir baharat karıştırdığını Fırat’a söyler. Lakin Ümran da boş durmaz ve Yasemin’in aslında Feraye’ye çalıştığını açıklar. Ümran bitkiden de Yasemin’in savından da kurtulduğu sırada Güzel’in avukatı vasiyetini açıklamak için geleceğini haber verir. Artık Ümran’ın tek bir gayesi vardır. Ne olursa olsun o vasiyeti Fırat’ın bilmemesi ve öz babasının Cemil olmadığını öğrenmemesi için elinden geleni yapacaktır. Ancak Elif, Ümran’ın, Fırat vasiyeti öğrenmesin diye uğraştığını anlar ve Ümran’ın tüm planlarını altüst etmeye hazırdır.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI OYUNCU KADROSU

Seray Kaya – Elif

Berk Oktay – Fırat

Esra Dermancıoğlu – Ümran

Tuğçe Açıkgöz – Dila

Şeyma Korkmaz – Sude

Azra Aksu – Güneş

Yılmaz Bayraktar –

Güneş Hayat – Mehveş

Beran Kotan – Alper

Gizem Ünsal – Fulya

Yiğit Yapan – Hakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir