Depremzede Kadını Sözlü Taciz Ettiği İddia Edilen AFAD Çalışanının Mesajları İfşa Edildi!

6 Şubat’ta yaşanan zelzele felaketi ne yazık ki birçok vilayetimizi derinden etkiledi… 

Yardıma muhtaç olunan bu güç günlerde ne yazık ki saçma sapan durumlar da yaşanıyor. Bir kullanıcı da depremzede bir arkadaşının AFAD’a konteyner müracaatında bulunmasının üzerine başına gelenleri paylaştı. Kullanıcının argümanına nazaran; bir AFAD çalışanı, konteyner başvurusununda bulunan depremzede arkadaşına bildiri atıp rahatsız etmişti.

Konteyner başvurusununda bulunan depremzede bayanı kelamlı taciz eden AFAD çalışanına reaksiyonlar de gecikmedi… Gelin ayrıntılara daima birlikte bakalım.

6 Şubat’ta yaşanan zelzele felaketi Kahramanmaraş, Hatay, Malatya, Gaziantep, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Diyarbakır, Kilis ve Şanlıurfa olmak üzere birçok vilayetimizi sarstı…

Depremin üzerinden birkaç ay geçmesine karşın zelzele bölgelerinde hala büyük bir yardıma ve seferberliğe gereksinim var.

Özellikle de AFAD’dan konteyner ve çadır yardımı bu taleplerden biri…

Yardıma muhtaç olunan bu güç günlerde ne yazık ki saçma sapan durumlar da yaşanıyor. Bir kullanıcı da depremzede bir arkadaşının AFAD’a konteyner müracaatında bulunmasının üzerine başına gelenleri Twitter üzerinden paylaştı.

“@mervecneren” isimli kullanıcının savına nazaran; bir AFAD çalışanı, konteyner başvurusununda bulunan depremzede arkadaşını bu türlü rahatsız etmişti:

Bu ne hadsizliktir ya?

Gerçekten inanılmaz ya…

Konteyner başvurusununda bulunan depremzede bayanı kelamlı taciz eden AFAD çalışanına reaksiyonlar de gecikmedi:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir