Eğlence dolu bir sezon başlıyor: Bryant Park’ta bahar heyecanı!

Özlem Özgüt Yörekli – abdpost.com / ABD (İGFA) – Bank of America Winter Village dönemi sona ermiş olsa da Bryant Park’taki cümbüş asla bitmiyor.

Winter Village için kurulan buz pisti, kış mevsiminin bitmesiyle birlikte kaldırıldı ve yerine çimen alan kurulması için çalışmalara başlandı. ABDPost New York Temsilcisi Hasret Özgüt Yörekli, parkı ziyaret ederek takipçileri için görüntüledi.

İlkbahar ve yaz aylarında çimenlik alanıyla hizmet verecek olan Bryant Park, birbirinden eğlenceli etkinliklere mesken sahipliği yapmaya devam edecek.

ABDPost New York Temsilcisi Hasret Özgüt Yörekli’nin haberine nazaran Bryant Park, ilkbahar ve yaz mevsimi boyunca atlıkarınca gösterisi, canlı müzik performansları, sinema geceleri ve okuma kümeleri üzere çeşitli etkinliklere konut sahipliği yapacak. Ayrıyeten gelecek devir için planlanan etkinlikler ortasında satranç, yoga dersleri ve masa tenisi üzere daha birçok aktiflik de bulunuyor.

12 MİLYONDAN FAZLA ZİYARETÇİ

Bryant Park, dünyanın en ağır kamusal alanlarından biri olarak biliniyor. Her yıl 12 milyondan fazla insan parkı ziyaret ediyor ve mevsimlik stantlar, fiyatsız günlük etkinlikler, kültürel programlar, idman dersleri ve daha birçok imkandan faydalanıyor.

Gelecek dönem için heyecanla beklenen etkinlikler ve aktivitelerle Bryant Park, ziyaretçilerine unutulmaz tecrübeler sunmaya devam edecek.

Etkinliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir