Gökhan Dinçer: Mudanya huzur bulacak

BURSA (İGFA) – 31 Mart’ta gerçekleştirilecek mahallî seçimlerde Cumhur İttifakı AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı olan Gökhan Dinçer, halkla buluşmayı sürdürüyor.

Esnaf ziyareti, vatandaş buluşmalarıyla ilçedeki problemlerin tespiti ve tahlil yolları hakkında fikir alışverişinde bulunan Gökhan Dinçer, dün birinci olarak Halitpaşa Mahallesi’nde pazar ziyareti gerçekleştirdi.

Projelerini açıkladığında herkes yaşadığı zahmete dair bir şeyin tahlil yolunu göreceğini belirten Dinçer, “Yıllardır konuşulan fakat gerçekleştirilemeyen talepleri biz bitiş tarihi de vererek hayata geçireceğiz” dedi.

Eğitim Bir-Sen tarafından düzenlenen iftar programında eğitim ve okullara yönelik lisana getirilen sıkıntılarla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Dinçer, “Okullardaki eksikliklerin farkındayız. Güvenlik, paklık vazifelisi eksikliği var. Spor tesisi sorunu da var fakat inşallah hepsine takviye olacağız. Daima tabir ediyoruz sadece belediye başkanı sınırları içinde kendimizi yetkili adletmeyeceğiz. Mudanya’daki tüm meselelerle alakalı kendimizi sorumlu adledeceğiz. Bunların her birinin tahlili için daima birlikte uğraş edeceğiz” diye konuştu.

Çağrışan’da vatandaşlarla buluşan Dinçer, “Belki burada doğmadım fakat çocuğum burada doğdu. Birinci bayram namazını burada kılmadım fakat çocuğum burada kıldı. Birinci çikolatasını buradaki marketten aldım. Burası hem yaşadığımız hem anılarımızın olduğu yer. Bizim yaşadığımız sokak köy halkımızın olduğu sokak. Sizlerle birlikte burada yaşıyoruz. Burada yaşamaktan çok mutluyum” dedi.

“Sorunlarımız sıkıntılarımız var farkındayız” diyen AK Parti Mudanya Belediye Lider Adayı Gökhan Dinçer, “Altgeçit, etraf yoluyla ilgili meseleler var bunları inşallah çözeceğiz. Birçok sorun var fakat bütün meselelerle ilgili tahlil tekliflerimiz var. Mudanya’yı ortak akılla yöneteceğiz. Biz mahalle köy ziyaretlerinde tespit ettiğimiz sıkıntıları sizlerle paylaşacağız sizden de taleplerinizi, tespitlerinizi alacağız. Bürokratlarımıza iletip tahlil yollarını belirleyeceğiz. Bunu yeniden sizlerle paylaşıp tahlil için de fikirlerinizi alacağız. Sonrasında tahlil kademesine geçeceğiz. Akabinde yapılan yatırımların takibini de birlikte yapacağız” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir