Hakan Keleş Fenerbahçe maçı öncesi iddialı

Yeşil beyazlıların basın sözcüsü Ferhat Karademir, geçen dönem Fenerbahçe haricinde büyük kadrolardan puan aldıklarını hatırlatarak, bu sene sarı lacivertliler karşısında bu şansızlıklarını kırmak istediklerini söyledi. Fenerbahçe’nin şu ligin lideri olduğunu ve zor bir maça çıkacaklarını kaydeden Karademir, “Biz İstanbul’a puan ya da puanlar almaya gideceğiz. Büyük ekiplerle deplasmanlarda genelde yeterli oynuyoruz. Sürprizlere açık bir kadromuz var. İnşallah İstanbulspor karşısında aldığımız galibiyetin daha manalı hale gelmesi için bu hafta puan ya da puanlarla Fenerbahçe maçından ayrılarak lige verilen ortaya daha güzel girmek istiyoruz” dedi.
Karademir, bu dönem aldıkları 3 galibiyetin de İstanbul gruplarına karşı olduğunu da belirterek, “Galatasaray, Kasımpaşa’nın akabinde İstanbulspor’u da yendik. Geçen dönem Fenerbahçe haricinde büyük gruplardan puanlar aldık. Bu sene inşallah Fenerbahçe’den de puanlar alırız. Güzel bir oyunla puan alarak memnun bir formda ortaya gireriz. Ümidimiz var” tabirlerini kullandı.

KELEŞ: COŞKULU OYNAYIP PUAN ALMAK İÇİN UĞRAŞACAĞIZ

Giresunspor Teknik Yöneticisi Hakan Keleş ise, Fenerbahçe’nin kendi alanında inanılmaz bir seyirci takviyesiyle oynadığına dikkat çekerek, güç bir maça çıkacaklarını kaydetti. Keleş, puan ya da puanlar almak için alanda ellerinden geleni yapacaklarını lisana getirerek, “Hiçbir şey kolay değil. Daha evvelden yapmıştık. İnşallah yeniden yaparız. Ancak sıkıntı maç olacak. Zira çok formda ve takım kaliteleri çok uygun bir gruba karşı oynayacağız. Bizim de onlar kadar çaba edip coşkulu oynamamız gerekiyor. Puan yahut puanlar almak için uğraşacağız. Geçen sene Fenerbahçe’yi yenemedik. Puan alamadık ancak bu hafta puan yahut puanlar almak için uğraşacağız” formunda konuştu.

Keleş, Başakşehir maçında sakatlanan Hayrullah ile sol el parmağında sorun bulunan Savicevic’in tedavilerinin devam ettiğini de kelamlarına ekledi.
Bu ortada, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdüren Giresunspor, yarın son çalışmasını yaptıktan sonra maç için İstanbul’da kampa girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir