İhanetle sarsılan ünlü şarkıcı Shakira, İspanya’yı terk etti! İşte yerleştiği şehir

İspanyol basınında yer alan haberlere nazaran Shakira, Pique’den sonra yeni bir bağlantıya başladı. Hatta ünlü müzikçi, bu aşk için iki oğluyla birlikte Miami’ye taşındı.

YAKIN ETRAFINA İSPANYA’DAN TAŞINACAĞINI SÖYLEDİ

Dış basında yer alan haberlere nazaran, Shakira‘nın kentte gizemli bir adamla çıkmaya başlamasının akabinde geldi. Ayrıyeten, Shakira‘nın yakınlarına ve yaşlı anne babasına bakan sağlık görevlilerine hafta sonuna kadar İspanya’yı terk edeceğini söylediği belirtildi. Katalan gazetesi El Periodico için tertipli olarak Shakira hakkında haberler yapan iki gazeteciden biri olan Laura Fa da geçtiğimiz günlerde 1 Nisan’dan itibaren ünlü müzikçinin, İspanya’dan ayrılacağını söyledi.

ANNE VE BABASI İÇİN TAŞINMAYI ERTELEDİ

Laura Fa, ayrıyeten Shakira’nın aslında bu taşınma sürecini çok daha evvel yapmak istediğini lakin, anne ve babasının sıhhat sıkıntılarının berbata gitmesi yüzünden planlarını ertelediğini belirtti.

VELAYETTE ANLAŞTILAR

Birlikte geçirdikleri 11 yılın akabinde geçen mayıs ayında ayrılan Shakira ve Pique, kasım ayında avukatlarıyla 12 saatlik bir görüşmenin akabinde çocukların velayeti konusunda mutabakata varabildi. Muahede kapsamında emekli futbolcu Pique, tatilini çocuklarıyla geçirecek.

HEM AŞK HEM YAKIN ÇEVRE

Shakira’nın Miami’ye taşınmak isteme nedeni yeni bir aşk olarak gösterilse de müzikçinin, çok sayıda arkadaşı ve akrabası da kentte yaşıyor. Ayrıyeten Miami’de 14 milyon sterlinlik bir malikanesi de var.

İLİŞKİSİNE DEVAM EDİYOR

Eski Barcelona defans oyuncusu Gerard Pique ise ayrılık öncesi basına yansıyan aldatma haberleriyle dikkat çekmişti. O vakitten beri Pique, 24 yaşındaki Clara Chia ile alakasına devam ediyor.

ŞARKISIYLA ESKİ AŞKINI MAKSAT ALDI

Shakira ve Pique’nin ayrılık haberlerinin magazin gündemine bomba üzere düşmesindeki bir öbür neden de ikilinin birbirlerine göndermeler yapmalarıydı. Shakira, zehir zemberek kelamlara sahip olan yeni müziğiyle Pique’yi gaye almış, Pique de katıldığı bir yayında Shakira’nın müzik kelamlarına gönderme yaparak karşılık vermişti.

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir