İnegölspor ile anılmıştı… Başkan Osman Sevim’den Ramos açıklaması

Nalan Güler

transfermarkt.com sitesinde PSG’li Sergio Ramos’a ilişkin bilgilerin yer aldığı sayfanın transfer söylentileri kısmında 2 grup yer alıyor…

Türkiye’den iki kulübün yer aldığı sayfada birinci sırada %43 ile İnegölspor yer alırken ikinci sırada %41 ile Beşiktaş spor kulübü yer alıyor…

37 yaşındaki yıldızın şimdiki piyasa kıymet 6 milyon euro olmasına karşın İnegölspor isminin birinci sırada yer alması taraftar topluluğu içinde gündem oldu.

İNEGÖLSPOR BAŞKANI’NDAN AÇIKLAMA

İnegölspor Başkanı Osman Sevim, Odatv’ye yaptığı açıklamada bu türlü bir şeyin mümkün olmadığını lisana getirerek şunları söyledi:

“Biz de çok şaşırdık. Sergio Ramos ile İnegölspor’u yan yana gelmesi bizi çok keyifli etti. Gönül isterdi ki dünyaca ünlü bir futbolcuyu İnegölümüz’de hemşehrilerimize izletelim. Fakat bu mümkün değil. Oynadığımız ligde kural gereği yabancı oyuncu oynatamıyoruz. Lakin Sergio Ramosu’u memleketimizde ağırlamak isteriz. Bu transfer söylentisi bile bizi memnun etti. Amacımız İnegölspor’u evvel 1. Lige sonra Üstün Lige çıkarmak. Ondan sonra da dünya ünlü futbolcuları takımımızda görmek istiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir