Julia Fox: Kanye West ile ilişkim kariyerimi kötü etkiledi!

Milliyet.com.tr
Reality show yıldızı Kim Kardashian ile boşanma basamağında olan rapçi Kanye West, Ocak ayında Julia Fox ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, bir küme arkadaşlarıyla birlikte New York’ta yemeğe çıktıklarında görüntülenmişti. İkili, yemek yemeden evvel Broadway gösterisi Slave Play’i de izlemişti.

Ancak West ve Fox’un memnunluğu uzun sürmemişti. Hâlâ Fox ile bağlantı yaşarken Kardashian’a bir kamyonet dolusu kırmızı gül gönderen ve “Benim görüşüm pek açık ve berrak” yazan West’in bu jestini paylaşmasının, hoş oyuncuyla bağlantılarının bitmesine sebep olduğu söylenmişti.

“ARKADAŞ KALMAYA KARAR VERDİLER”

‘Uncut Gems’ ile ismini geniş kitlelere duyuran Julia, toplumsal medya hesabından West’in yer aldığı bütün karelerini silmişti. People Mecmuası’na bahisle alakalı konuşan bir kaynak, “Kanye ve Julia ayrıldı. Fakat arkadaş kalmaya karar verdiler” açıklamasını yapmıştı.

Ayrılığın akabinde konuşan Fox ise, medyanın kendisini ‘gözleri yaşlı, yalnız bir kadın’ olarak lanse ettiğini lakin gerçeğin bu türlü olmadığını lisana getirmişti. West ile ortalarının uygun olduğunu belirten oyuncu, “Kanye’yi seviyordum, ancak ona aşık değildim” açıklamasını yapmıştı.

“ESKİSİ KADAR ÇOK TEKLİF ALMIYORUM”

Tüm bunların akabinde 32 yaşındaki Julia Fox, 45 yaşındaki Kanye West ile olan kısa romantizminin oyunculuk mesleğini makûs tarafta etkilediğini açıkladı. Emily Ratajkowski’nin podcast’inde konuşan oyuncu, rapçi ile aşk yaşamasından sonra işlerin değiştiğini fark ettiğini söyleyerek; şu tabirleri kullandı:

Bu bağdan sonra oyunculuk mesleğimde katiyetle bir değişim fark ettim, ve bu güzel istikamette bir değişim değil. Dizi ve sinemalar için eskisi kadar çok teklif almıyorum. Bu şöhretin pek çok garip dezavantajı oldu.

“GERÇEKTEN UMURUMDA DEĞİL”

DailyMail’de yer alan habere nazaran; hoş oyuncu, cümbüş bölümündeki insanların bir kısmının kendisi hakkında ‘yük’ olabileceği biçiminde fikirleri olduğunu düşündüğünü söyledi. Fox, süreksiz aksiliklerden yılmadığını ve yalnızca ‘sürece güvenmek’ zorunda olduğunu da ekleyerek, şöyle konuştu:

Sorun değil, çok meşgulüm. Bence her şey hakikat olan vakitte geliyor, bu yüzden gerilim yapmıyorum. Sahiden umurumda değil.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Öte yandan uzun vakittir kıyafet seçimleriyle moda sonlarını zorlayan Julia Fox; geçtiğimiz aylarda giydiği düşük bel, ön tarafı aşağı yanlışsız derinleşen, siyah deri pantolonuyla toplumsal medyanın gündemine oturmuştu.

Pantolonunu siyah bir bikini üstüyle kombinleyen Fox; hem dünyada, hem de Türkiye’de büyük ilgi görmüştü. Twitter ve Instagram’da çok konuşulan ünlü isme, “Julia Fox düşük bel modasında yeni bir çığır açmış, biraz fazla iddialı”, “Julia Fox, düşük bel modasını yaşatmaya devam ediyor”, “Julia’nın stilistiyle konuşmamız gerek” ve “Keşke rastgele bir şeye, Julia’nın o pantolonun aşağı düşmeyeceğine güvendiği kadar güvenseydim” üzere binlerce yorum yapılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir