Kelly Brook: Kıvrımlarım nedeniyle dışlanmış hissettim!

Asıl ismi Kelly Ann Parsons olan İngiliz model, oyuncu ve toplumsal medya fenomeni Kelly Brook, bir devir aldığı kilolarla gündem olmuştu. 44 vücuda çıkan ünlü isim, daha sonra kilo verme sürecine girerek 40 vücuda düşmüştü. Brook, fizikî değişimleriyle ilgili konuşarak; “Zayıf olduğum vakitlerde da sefil hissettiğim günler oldu. Değerli olan güzel hissetmek” açıklamasında bulunmuştu.

“KALÇALARIMIN BÜYÜK GÖRÜNMESİ UMURUMDA DEĞİL”

Kelly Brook, vücuduna olan inancının yaşla birlikte geldiğini söylerken, sağlıklı ve memnun bir vücuda sahip olduğunu da anlatmış ve; “Kalçalarımın büyük görünmesi umurumda değil. Kendimin en âlâ versiyonu olmak istiyorum. 20 yaşında üzere görünmek istemiyorum, 40 yaşında ve yeterli görünmek istiyorum” formunda konuşmuştu.

“MODAYA UYGUN OLAN BEDEN TİPİNE SAHİP DEĞİLDİM”

Kelly Brook, tüm bunların akabinde kıvrımlı bedeni nedeniyle moda sanayisinde her vakit ‘dışlanmış’ üzere hissettiğini söyledi ve moda işverenleri daha ‘ince’ modelleri işe aldığı için iş fırsatlarını kaçırdığını tez etti. 42 yaşındaki Brook, Fabulous Magazine ile yaptığı röportajda sanayinin nasıl değiştiğinden ve artık kendi vücudunu benimsediğinden de bahsetti.

DailyMail’de yer alan habere nazaran; hoş model, gündem olan röportajında şu sözleri kullandı:

Moda markalarıyla çalışmak her vakit sevdiğim bir şeydi, bedenim nedeniyle tüm markalar bana her vakit açık değildi. Çok kıvrımlıydım ve ‘modaya uygun’ olarak kabul edilen bir beden tipine sahip değildim. Lakin moda sanayisi çok değişti.

“BÜYÜK VÜCUTLARA UYGUN İÇ ÇAMAŞIRLARI YOKTU”

Ünlü isim, daha sonra birinci kıyafet provalarından birinden bahsederek, “O periyotlarda daha büyük vücutlara uygun iç çamaşırları olmadığı için bana bir gebe sütyeni verilmişti. Daha 14 yaş civarındaydım” itirafında bulundu.

ROMANTİK DANSLARI İLGİ GÖRDÜ

Öte yandan Kelly Brook, 7 yıldır aşk yaşadığı Jeremy Parisi ile geçtiğimiz yaz İtalya’da dünyaevine girmişti. Müzik dünyasının değerli isimlerinin de sahne aldığı kutlamada gelin ve damadın romantik dansı, büyük ilgi görmüştü. Daha evvel dört kere nişanlanan ve evlilik basamağında bağlantılarını sonlandıran Brook, düğünü için uzun dantel işlemeli bir gelinlik tercih etmişti.

İLK NİŞANLISI JASON STATHAM

Model, mesleğinin birinci periyotlarında ünlü aktör Jason Statham ile birlikteydi. Kelly Brook, birinci nişanlısı Statham ile 7 yıl birlikte yaşamıştı. Lakin ikili, 2004’te bağlantılarını sonlandırmıştı. Jason Statham, Brook’tan ayrıldıktan sonra model Rosie Huntington Whiteley ile nişanlanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir