Meghan Markle, belgeselinde “oyunculuk” yaptığı için eleştirildi

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden 2020 yılında ayrıldıktan sonra ABD’ye yerleşen ve çeşitli markalarla milyon dolarlık işbirlikleri yapan Prens Harry ve Meghan Markle çifti, son olarak Netflix’te yayınlanan “Harry ve Meghan” belgeseliyle gündemdeydi.

Yayınlanan kısımlarda, kraliyet ailesini eleştiren Sussex çifti, bu nedenle hem kamuoyunun hem de Buckingham Sarayı’nın yansısını çekmişti.

Meghan Markle, Prens Harry…

“PRENS HARRY DE YARDIMCI ERKEK OYUNCU”

Monarşi hakkında bilinmeyen kalmış bilgileri paylaşan Harry ve Meghan, Meghan’ın gördüğü argüman edilen berbat muamele nedeniyle Birleşik Krallık’tan ayrılmaya karar verdiklerini de açıklamışlardı.

Ancak Washington merkezli dış siyaset uzmanı ve Kraliyet Ailesi meraklısı Nile Gardiner, Sussex Düşesi’ni altı kısımlık programda “oyunculuk maharetlerini sergilemekle” suçladı.

Express.co.uk’e konuşan Gardiner, “Bu belgesel dizisi, Meghan Markle gösterisi oldu. Yayınlanan tüm röportajlarda ve konuşmalarda tam manasıyla oyunculuk yapıyor.”

“Prens Harry de En Yeterli Yardımcı Erkek Oyuncu’ya aday. Gördüğümüz şey, Meghan’ın En Güzel Bayan Oyuncu kolunda yarıştığı Hollywood kurgusudur.”

“Belgesel dizisinin kimi noktalarında, bilhassa birinci kısımlarda, Harry büsbütün sıkılmış görünüyor ve Meghan’ın söylediklerinin birçoklarıyla pek rahat görünmüyor. Denetim büsbütün Meghan’da.” diyerek eleştirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir