Mücevherin ustaları bu fuarda buluşuyor

İSTANBUL (ıİGFA) – Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı ortasında yer alan Istanbul Jewelry Show (IJS), 1.500’den fazla firma ve markanın yeniliklerinin yanı sıra, Mücevher İhracatçıları Birliği ile ortaklaşa gerçekleştirilen Designer Club projesi kapsamında, takı dizayncıları ve mücevher ustalarının özel koleksiyonlarını da ziyaretçileriyle buluşturacak. Designer Club’ta, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen maharetli ustaların yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden dizayncılar da yer alacak. En yeni dizaynlarını ve birbirinden özel koleksiyonlarını Designer Club’ta sergileyecek olan iştirakçiler, hem eserlerini hem de ustalıklarını dünyaya tanıtma talihi bulacak.

Informa Markets tarafından yılda iki sefer düzenlenen Istanbul Jewelry Show’un 2024 yılındaki birinci buluşması, Elmas Kule sponsorluğunda 17 – 20 Nisan tarihlerinde yapılacak. 140’dan fazla ülkeden 33.500’i aşkın ziyaretçinin gelmesi beklenen fuarda; altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, bedelli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş konut eşyası, altın montür, rafineri, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma üzere eser kümeleri bir ortada sergilenecek.

Elmas Kule sponsorluğunda gerçekleşecek Istanbul Jewelry Show’un 17-20 Nisan 2024 tarihlerindeki 55’inci edisyonu hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen profesyoneller, www.istanbuljewelryshow.com adresini ziyaret edebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir