Vedat Güler: “Belediye işçilerinin haklarını savunmak için adayım”

İZMİR (İGFA) – Türkiye İşçi Partisi (TİP) Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi Adayı Vedat Güler, Karşıyaka Belediye Meclis üyeliğine neden aday olduğunu düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.

“Bir işçi olarak Belediye ve şirketlerinde çalışan emekçi ve memur işçi arkadaşlarımızın sıkıntılarını güzel bildiğimi düşünüyorum,” diyen Vedat Güler şöyle devam etti:

“Çünkü ben müteahhit değil emekçiyim. Türkiye İşçi Partisi olarak geçmişten günümüze işçilerin hakkını savuna geldik ve savunmaya devam edeceğiz. Sizler beni belediye meclis üyesi olarak seçerseniz emin olmanızı isterim ki personel arkadaşlarımızın emeklerinin sömürülmesine müsaade vermeyeceğim bu istikamette sizlerle gayret edecek ve mecliste sizlerin sözcüsü sesi olacağım. Menfaat guruplarının çıkarlarına karşı emekçilerin hakkını savunmak için gayret edeceğim. Mecliste sizin sesiniz olmak için oylarınıza talibim, ben değil biz olarak hareket edeceğim ve haklarınızı sonuna kadar savunacak bir işçi arkadaşınızın mecliste sesiniz olmasına takviye vermenizi bekliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir