Wanda Nara’dan Türkiye açıklaması: Türk dizisinde oynamak istiyorum

Nara’nın Türkiye’ye gelmeden evvel Galatasaray yetkililerinden özel aşçı, 5 çocukları için okul, Aralık ayına kadar otel odası istediği aktarıldı.

ŞOFÖRLÜ ARAÇ

Ayrıca, ailece yaşayacakları konut, özel güvenlik ve 24 saat sürücülü araç talebi olduğu kaydedildi.

İSTANBUL-BUENOS AİRES

Öte yandan Wanda Nara’nın mesleksel çalışmalarını sürdürmek için İstanbul – Buenos Aires ortasında sık sık mekik dokuyacağı bildirilmişti.

ARAPLARIN LİSTESİNDE

Geçtiğimiz günlerde Arjantinli yıldıza kelamlı olarak yıllık 20-30 milyon Dolar bandında transfer teklifleri geldiği ortaya çıktı. Icardi’nin şimdi bu tekliflere olumlu yahut olumsuz bir karşılık vermediği ve mühlet istediği belirtiliyor.

ASLAN’IN EN BÜYÜK AVANTAJI

Galatasaray İdaresi bu flaş gelişme karşısında teyakkuza geçmiş durumda. Sarı-Kırmızılılar her ne kadar kendi bütçesini sonuna kadar zorlasa da ortadaki uçurum telaş yaratıyor. Galatasaray’ın en büyük kozu ise 30 yaşındaki futbolcunun toplulukla olan müspet bağı ve ailece Türkiye’de çok memnun olmaları.

NARA’DAN RAHATLATAN MESAJ

Tam Suudi kulüplerinin transfer için bastırdığı ve “Anlaşma yakın” savlarının ayyuka çıktığı anlarda Wanda Nara’nın attığı toplumsal medya bildirisi ise Galatasaray topluluğunda yüreklere su serpti.

YEŞİL IŞIK YAKTI

Twitter’daki bir Galatasaray hesabının kendisi için yazdığı “Bizimle kal, sizi çok seviyoruz” bildirisini paylaşan Nara, bir manada Suudi kulüplerine sırtını dönerek Cim Bom’a yeşil ışık yakmış oldu.

MERAKLA BEKLENİYOR

İstanbul’daki hayatı çok seven Wanda Nara’nın Icardi’yi nereye yönlendireceği büyük merak konusu.

WANDA NARA AÇIKLADI

Arjantinli golcü Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, Türkiye’den ayrıldıktan sonra toplumsal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Futbol dünyasına Maxi Lopez’in eşi olarak adım atan, akabinde Mauro Icardi ile evlenen Wanda Nara, iki dünyaca ünlü dizi ve sinema platformunun kendisine hayat öyküsünü anlatan bir dizi için teklif yaptığını açıklamıştı.

HBO ve Netflix’in projeyle ilgilendiğini tabir eden Wanda Nara, “Bu öyküye hayat vermenin mümkün durumlarını inceliyorum” sözlerini kullanmıştı.

DÖNMEK İSTİYOR

Wanda Nara, toplumsal medyadan yaptığı soru-cevap kısmında, yine Türkiye’ye dönmek istediğini açıkladı. Nara, tekrar Türkiye’ye gelerek Türk dizilerinde oynamak istediğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir