Bursa’da tarım ve hayvancılıkta da ticaret köprüleri kurulacak

BURSA (İGFA) – Yeniden Refah Partisi Büyükşehir Belediye Lider Adayı Sedat Yalçın, Muş İli Kültür Eğitim Kalkındırma Toplumsal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni (MUŞ İLDER) ziyaret etti.

Ziyarette Nilüfer Belediye Lider Adayımız Zeynep Candan Albayrak, Osmangazi Belediye Lider Adayı Yunus Koçak ve Yıldırım Belediye Lider Adayı Nimetullah Narman da hazır bulundu.

Dernek Lideri Mehmet Akif Bingöl, yönetim kurulu ve üyelerle Bursa üzerine sohbette bulunan Yalçın’ın projeleri büyük ilgi gördü.

Bursa ile Muş, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı vilayetleri ortasında tarım ve hayvancılıkla ilgili ticaret köprüleri kuracaklarını açıklayan Sedat Yalçın; “Bu vilayetlerimiz ile Bursa’nın kaliteli ve uygun fiyatlardan et gereksinimini karşılayacak tesirli bir tertip gerçekleştireceğiz. Yöre derneklerimiz ile bu süreçleri birlikte yöneteceğiz” tabirini kullandı.

“Güzel Bursa’mızda hemşehri olduğumuz herkesin kanısı bizim için önemli” diyen Yalçın; “Otizm köyü, kentsel dönüşümde süratli modüler sistem teklifimiz ve manisiz kent ofisi projemizin dernek üyeleri tarafından özel ilgi görmesi bizi ayrıyeten keyifli etti. Misafirperverlikleri için Lider Mehmet Akif Bingöl ve üyelere teşekkür ederim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir